Levné internetové nákupní centrum!

Naše produkty: Elektronika, Počítače, Hodinky, Šperky, Nábytek, Nářadí, Parfémy, kosmetika a mnohem více...


Chystáte se podnikat? Ušetřete si nervy i čas!Jestliže jste se rozhodli podnikat v určitém oboru, pravděpodobně dříve či později vyvstane otázka jak všechno vlastně „správně papírově ošetřit“. Podnikatelé se asi nejčastěji schylují k založení společnosti, konkrétně s.r.o., což znamená společnost s ručením omezeným. Založení firmy se pro někoho může stát i noční můrou. Neustálé chození po úřadech, papírování, zjišťování nových a nových informací, které jsou pro založení a fungování nezbytné.

profikancelarTy z vás, kterým při představě obíhání nejrůznějších úřadů běhá mráz po zádech, jistě potěší zpráva, že nic takového není nezbytně nutné. Jestli si chcete ušetřit několik hodin vašeho drahocenného času a zachovat si pevné nervy, existuje možnost odkoupení již existující společnosti, nebo tzv. založení společnosti na míru.

Veškeré úkony v obou případech proběhnou v řádu pár dní. První krok k založení firmy je nanejvýš jednoduchý. Stačí zvednout telefon a zavolat na bezplatnou linku, kde s vámi proškolený pracovník probere veškeré potřebné detaily. Předtím, než se pro telefonát rozhodnete, doporučujeme si pečlivě pročíst výhody obou způsobů jak je možné se stát majitelem či majitelkou firmy.

V případě, že se rozhodnete pro založení společnosti na klíč, je nutné dát pracovníkovi, který vám bude přidělený, právní moc k tomu, aby mohl vykonat jednotlivé kroky, které jsou nezbytné. Dále vám pracovník poradí jak vhodně zformulovat registraci, která je nutná pro platbu DPF, pak také jak vyřešit otázky o doložení odbornosti a další. Pracovník se také postará o notářský zápis, zařídí živnostenský list, zápis do obchodního rejstříku a přihlášení na finanční úřad. Tento proces trvá cca 10 dní.

V opačném případě si zakoupíte již založenou tzv. ready-made společnost. Ta se již nachází v obchodním rejstříku a má plně splacený základní kapitál. Společnost však nemá žádné závazky ani pohledávky, neboť doposud neprovozovala žádný druh obchodní činnosti.

Až se rozhodnete, ke které možnosti se přikloníte, nic vám nebrání v onom již zmiňovaném telefonátu. Pokud se k založení s.r.o. odhodláte do konce měsíce dubna, máte možnost získat 30% slevu na kompletní proces.

Zajímavé odkazy:

Finančí rozcestnik do světa financí.

Tip na levné tapety na zeď. Všechny tapety z nabídky jsou skladem a obratem po objednaní expedovány!

Archiv

Partneři